Hakkımızda

Biz Kimiz

Viya Gold ailesi olarak 2018 yılında faaliyete geçirdiğimiz şirketimiz, Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İrfan CEYLAN’ın 18 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübelerinden yola çıkarak, sizlere daha kaliteli yaşam alanları sunmak ve temeli güven olan hizmet kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktır.

Çıktığımız bu yolda ”önce insan” prensibiyle siz değerli müşterilerimize ”üstün hizmet anlayışıyla” projelerimizi sunmaktayız. Merkez/Giresun ‘da başlayan projelerimiz Çankaya Konakları ve Lale Konakları’nı sizlere sunmaktan büyük onur duyarız.
Viya Gold Yapı, insanlığın refahı ve daha yaşanılabilir bir dünya için aralıksız çalışmayı sürdürecektir.


Misyonumuz

Topluma değerlerine önem vererek, yaşam alanlarına kalite katmak için, tecrübeli ve uzman kadrosu ile modernliği ve estetiği birleştirerek güven inşa etmek. Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmek, toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek, huzurlu ve güvenli yaşanabilecek mekanların olduğu, çağdaş şehircilik anlayışına sahip, planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı yerleşim merkezleri üretmek,

Vizyonumuz

“Güven-Kalite-Hizmet” anlayışımızdan taviz vermeden, istikrarlı adımlarla büyüyen, sektöründe ileri gelen öncü firma olmaktır. Yönetim anlayışını ve kalite standardlarını sürekli geliştirerek, Yurtiçi gayrimenkul sektöründeki konumunu devam ettirmek ve daha ileriye taşımak. Planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı şehircilik anlayışını, daha yukarıya taşıyarak Dünyadaki sayılı gayrimenkul yatırım ortaklıkları arasına girmek.

İlkelerimiz Ve Değerlerimiz

  • Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak.
  • Değişime ve gelişime açık olan projelere imza atmak.
  • Yaptığı işte en iyisini gerçekleştirdiğine dair inançlı ve hevesli olmak en önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu unutmamak.
  • İşimizle ilgili üstün bir etik ve moral anlayışa sahip olmak.
  • Şirketimizin iş kültürünün, itibar ve ideallerinin kişisel kazançlarımızın önünde geldiğini bilmek.
  • Tüm faaliyetlerinde çevreye duyarlı olmak.
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliğinden taviz vermemek.
  • Sosyal faaliyetlere önem vererek topluma faydalı olmak.

Lider Kadromuz

İRFAN CEYLAN - KURUCU
DEMET VURAL - MUHASEBE
HANDE ÇULFAZ - İNŞAAT MÜHENDİSİ
ÖZNUR DEMİRALP - GENEL MÜDÜR
ŞEYMA AYDOĞAN - SATIŞ VE PAZARLAMA
ZİYA CEYLAN - ŞANTİYE ŞEFİ